ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
אם גם אתם רוצים להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי כדאי שתעשו זאת בצורה הנכונה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבקשה לדרכון פורטוגלי שאינה עונה על הדרישות תעוכב, תגרום לבזבוז זמן וכסף ולעיתים אף תידחה. המשיכו לקרוא כדי לדעת איך להגיש בקשה לדרכון פורטוגלי אבל קודם  כל רקע היסטורי.

בשנת 1492 גורשו יהודי ספרד וכ-70% מהם הגיעו לפורטוגל. לרוע מזלם, אחרי 4 שנים ב-1496 גורשו גם יהודי פורטוגל כולל המגורשים שהגיעו מספרד. לכן, בקשה לדרכון פורטוגלי כוללת את צאצאי שני הגירושים : גירוש ספרד וגירוש פורטוגל אך כמובן שיש להוכיח קשר לכך.

ולמה זה כל כך חשוב ? כי פורטוגל משתייכת לאיחוד האירופאי ולבעלי דרכון פורטוגלי זכאות ללימודים, מגורים ועבודה ברחבי אירופה כולה. לבעלי דרכון פורטוגלי זכאות גם להיכנס לארה"ב ללא ויזה לביקור של מקסימום 3 חודשים. למעשה, בעלי דרכון פורטוגלי נחשבים לאזרחים אירופאים לכל דבר ועניין.

עם זאת, הפקת דרכון פורטוגלי אינה משימה פשוטה כי עליכם להוכיח קשר למגורשי ספרד ו/או פורטוגל. לצורך כך עליכם להתמצא בנפתולי הבירוקרטיה הפורטוגזית, לדעת את השפה, להבין את המנהגים ולאסוף מסמכים שונים ולאמתם נוטריונית. לא נגזים אם נומר שהפקת דרכון פורטוגלי היא משימה למקצוענים ולמומחים בלבד.

כיום אמנם מחזיקים בדרכון פורטוגלי ישראלים רבים אך הם עברו דרך חתחתים או בפורטוגזית : ויה דולורוזה. לכן, אם גם אתם מעוניינים להגיש בקשת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד ופורטוגל כדאי שתתכוננו. אמנם בקשת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד ופורטוגל היא עניין פורמלי, אך היא מצריכה זמן ואנרגיה.

אמנם זכאים לקבל דרכון פורטוגלי ישראלים רבים אך רק מעטים ביצעו זאת. הסיבה לכך נעוצה במורכבות התהליך ובמשך הזמן שנדרש לכך – לפחות שנה. מיד נפרט את התהליך אך זיכרו שניתן לעשות אותו בקצרה ובקלות באמצעות  דדו ויזה. אבל בל נקדים את המאוחר ונתמקד בתהליך עצמו.
 1. הוכחת קשר למגורשי ספרד ו/או פורטוגל באמצעות הקהילה היהודית בפורטוגל.  לצורך כך עליכם להיות לפחות בני 18, להיות ממוצא ספרדי ולהצטייד בתעודת יושר ברת-תוקף ממשטרת ישראל.
   
 2. הגשת בקשה לאזרחות פורטוגלית שתוגש לממשלת פורטוגל על סמך האישור מהקהילה היהודית. לבקשה האזרחות יש לצרף תעודת ברת-תוקף מטעם משטרת ישראל, תעודת לידה וצילום דרכון ישראלי שכולם מתורגמים לפורטוגזית ומאומתים ע"י נוטריון. נשים נשואות צריכות לצרף שני מסמכים נוספים מתורגמים ומאומתים נוטריונית:  תעודת נישואין ואישור ממשרד הפנים על אישור שמן. נא להצטייד בסבלנות כי שלב זה נמשך כשנה.
   
 3. קבלה של תעודת לידה פורטוגזית
   
 4. הוצאה של תעודת זהות פורטוגזית ע"י הקונסוליה הפורטוגזית בישראל (נמשכת כחודש) או ישירות בפורטוגל.  
   
 5. בקשה להוצאת דרכון פורטוגלי באמצעות הקונסוליה הפורטוגזית בישראל או באמצעות דדו ויזה בפורטוגל.  
אמנם כל אחד יכול לבצע את התהליך הזה, אך ביצועו באמצעות דדו ויזה חוסכת זמן, כסף וטרחה. למעשה כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 072-3380772 ולתת לאנשי המשרד לעבוד בשבילכם. אנחנו בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים כמו רבים לפניכם אז למה אתם מחכים?
 

בקשה לדרכון פורטוגלי

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

dadovisa@gmail.com

בן יהודה 213 תל אביב

 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה    הפקת דרכון פורטוגל    בקשה לדרכון פורטוגלי    דרכון פורטוגלי לישראלים