ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

אם חיפשתם דרכים להוצאת דרכון פורטוגלי לישראלים הגעתם למקום הנכון. אמנם הדרך להוצאת דרכון פורטוגלי לישראלים אינה קלה אך היא אפשרית. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לדעת איך לעשות זאת במהירות ובזול. אבל תחילה קצת היסטוריה על קצה המזלג.
 
דרכון פורטוגלי לישראלים מוענק לאלו שהם צאצאי מגורשי פורטוגל, כלומר אלו שאבותיהם גורשו מפורטוגל בשנת 1496 . עם זאת, דרכון פורטוגלי לישראלים מוענק גם לצאצאים של מגורשי ספרד מסיבה אחת : 70% ממגורשי ספרד ב-1492 הגיעו לפורטוגל וגורשו גם ממנה אחרי 4 שנים. 
 
לכן, הפקת דרכון פורטוגלי לישראלים מצריכה מכם להוכיח קשר משפחתי למגורשים אלו וזה לא פשוט: לא רק שעברו מאז יותר מ-500 שנה אלא יש קשיים נוספים , למשל הכרת סבך הבירוקרטיה והמנהגים בפורטוגל, ידיעת השפה, איסוף של מסמכים רלוונטים, תרגומם ואימותם באמצעות נוטריון. 
 
למעשה, הפקת דרכון פורטוגלי לישראלים היא עניין למומחים כי היא תהליך של מספר שלבים עוקבים, כלומר כל שלב תלוי בהצלחה של השלב שקדם לו. כמו כן, התהליך כולו נמשך לפחות שנה כך שעליכם להצטייד גם בסבלנות. אנחנו גילינו את השיטה לקיצור התהליך אבל קודם כדאי שתדעו במה מדובר. 
 
 1. הוכחת קשר משפחתי באמצעות הקהילה היהודית בפורטוגל למגורשי ספרד ו/או פורטוגל. לצורך כך עליכם להיות בני 18 ומעלה, להיות ממוצא ספרדי ולהצטייד בתעודת יושר בר-תוקף מטעם משטרת ישראל מתורגמת באישור נוטריוני. 
   
 2. בקשה לאזרחות פורטוגלית שמוגשת לממשלת פורטוגל על בסיס האישור מהקהילה היהודית. לטופס הבקשה לאזרחות פורטוגלית יש לצרף מספר מסמכים : תעודת יושר בר-תוקף מטעם משטרת ישראל, תעודת לידה וצילום דרכון ישראלי. כל המסמכים הנ"ל צריכים להיות מתורגמים לפורטוגזית ומאושרים נוטריונית. נשים נשואות נדרשות גם להציג תעודת נישואין ואישור על שנוי שמן ממשרד הפנים. גם מסמכים אלו צריכות להיות מתורגמים ומאושרים ע"י נוטריון. שימו לב- שלב זהנמשך כשנה.  
   
 3. קבלה של תעודת לידה פורטוגזית
   
 4. הוצאה של תעודת לידה פורטוגזית באמצעות הקונסוליה הפורטוגזית בישראל שנמשכת כחודש. 
   
 5. הגשת בקשה לדרכון פורטוגלי 
   
שלבים 4 ו-5 , כלומר קבלת תעודת לידה פורטוגלי ובקשה לדרכון פורטוגלי ניתן לבצע ישירות בפורטוגל. ביצוע שלבים אלו ישירות בפורטוגל באמצעות דדו ויזה נמשכת כיומיים ולא כחודש. ועל כך נאמר: יחי ההבדל הקטן. ואגב, באופן גורף ביצוע התהליך באופן פרטי ולא באמצעות דדו ויזה תעלה לכם הרבה יותר.
 
אז איך מקבלים דרכון פורטוגלי בלי כאב ראש ומבלי לבזבז זמן וכסף? פשוט פונים לדדו ויזה באמצעות חיוג למספר הטלפון 072-3380772 או שליחת מייל לכתובת dadovisa@gmail.com

צרו קשר ובואו גם אתם לגלות איך מקבלים דרכון פורטוגלי בקלות ובזול. אצל דדו ויזה כל אחד זוכה ליחס אישי, יסודי, מהיר ומקצועי ואתם מוזמנים ליהנות מכך בעצמכם.  
 

דרכון פורטוגלי לישראלים

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

dadovisa@gmail.com

בן יהודה 213 תל אביב

 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה    הפקת דרכון פורטוגל    בקשה לדרכון פורטוגלי    דרכון פורטוגלי לישראלים