ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
אם משפחתכם היא מצאצאי מגורשי פורטוגל בטח תשמחו לדעת שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי. מיד נסביר לכם איך מתבצע התהליך של הפקת דרכון פורטוגלי אבל קודם קצת היסטוריה. בשנת 1496 גורשו יהודי פורטוגל ובהם כ-70% ממגורשי ספרד שעברו לפורטוגל אחרי שגורשו מספרד. למעשה, יהודי ספרד גורשו פעמיים : פעם אחת מספרד ב-1492 ופעם שנייה מפורטוגל ב-1496 4 שנים מאוחר יותר.
 
לכן, לצורך הפקת דרכון פורטוגלי אתם צריכים להוכיח שאבותיכם גורשו מספרד ו/או מפורטוגל. אבל המשימה אינה כה קלה כי היא דורשת הכרת סבך הבירוקרטיה הפורטוגלית, ידיעת השפה, הבנת המנהגים השונים בפורטוגל וכן איסוף של מסמכים רלוונטים ואימותם באמצעות נוטריון. למעשה, לצורך הפקת דרכון פורטוגלי אתם נדרשים להיות כמעט סופרמן כי די בפרמטר אחד אלא בכולם, למשל אין די בהכרת השפה, הבירוקרטיה או המנהגים.
 
אמנם ניתן לבצע את כל התהליך לבד אך מומלץ להתייעץ בחברה שמתמחה בכך. הסיבות לכך מגוונות כי למשל הדרישות להפקת דרכון פורטוגלי משתנות מעת לעת ומצריכות עדכון, המסמכים השונים מצריכים תרגום לפורטוגלית שמאומת נוטריונית, יש לעיתים צורך בחידוש של מסמכים שתוקפם פג ועוד. 
 
עם זאת, הפקת דרכון פורטוגלי לישראלים היא משימה אפשרית בהחלט שנעשית במספר שלבים עוקבים, כלומר כל שלב תלוי בהצלחתו של השלב הקודם. השלבים הם: 
  1. קבלת אישור מטעם הקהילה היהודית בפורטוגל שמוכיח קשר בין מבקש הדרכון לקהילה. לצורך דיון בבקשתכם עליכם לענות על שלושה תנאים: עליכם להיות בני 18 לפחות, עליכם להיות ממוצא ספרדי ועליכם להצטייד בתעודת יושר משטרתית. 
     
  2. הגשת בקשה לממשלת פורטוגל בהסתמך על האישור מהקהילה היהודית. לבקשה זו יש לצרף את המסמכים הבאים : תעודת יושר משטרתית, תעודת לידה, צילום דרכון ישראלי וכן תעודת נישואין ואישור ממשרד הפנים על אישור שם לנשים נשואות. שימו לב – שלב זה נמשך כשנה ולכן לצורך הפקת דרכון פורטוגלי לישראלים עליכם להצטייד גם בסבלנות. 
     
  3. קבלת תעודת לידה פורטוגלית
     
  4. הוצאת תעודת זהות פורטוגלית ובקשה להוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד ופורטוגל. במידה ומבצעים תהליך זה באמצעות הקונסוליה הפורטוגלית בישראל הוא נמשך כחודש ימים לפחות, אך במידה ומבצעים זאת ישירות בפורטוגל התהליך נמשך יומיים בלבד. 
שימו לב - הוצאת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד ופורטוגל שנעשית באופן פרטי נחשבת יקרה יותר מהחלופה, כלומר באמצעות חברה שמתמחה בכך כמו חברת דדו ויזה. רק חישבו על כל הזמן שאתם מבזבזים לצורך הפקת אזרחות פורטוגלית, על הכסף שאתם משלמים למתרגמים, לנוטריון ולקונסוליה. ועכשיו חישבו אחרת כי הפקת אזרחות פורטוגלית לא חייבת להיות כאב ראש.
 
פנו לדדו ויזה לצורך הפקת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד ופורטוגל והסירו דאגה מלבכם. המשרד יחסוך לכם זמן וכסף עד שתקבלו את מבוקשכם : הפקת דרכון פורטוגלי למגורשי ספרד ופורטוגל. אז למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום לטלפון 072-3380772 והצטרפו להצלחה. 
 

הפקת דרכון פורטוגל

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

dadovisa@gmail.com

בן יהודה 213 תל אביב

 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה    הפקת דרכון פורטוגל    בקשה לדרכון פורטוגלי    דרכון פורטוגלי לישראלים