הוצאת ויזה לארצות הברית

קבלת ויזה לארה"ב – מידע כללי על התנאים לקבלת ויזה לארצות הברית
מאז ה-11 בספטמבר 2001 ממשלת ארה"ב הטילה קשיים נוספים רבים על הוצאת אשרת כניסה למדינתם, מה שגורם לתהליך ההגעה של אנשים "פשוטים" (כלומר, אלה שאין להם שום קשר לארה"ב, כגון קרובי משפחה) להיות קשה ומסורבל הרבה יותר. הוצאת ויזה לארצות הברית זהו תהליך הדורש איסוף מדוקדק של מסמכים, ראיון עם נציג השגרירות וזמני המתנה ארוכים.

השלבים הדרושים לשם קבלת אשרת הכניסה לארצות הברית הינם: מילוי טופס בקשה להוצאת האשרה, המסווג כ-DS160, אישור דרכון, צילומי פספורט עדכניים (שניים במספר), כאשר יש ליידע את הצלם לגבי מטרת התמונות, אישורים של תשלום אגרה להוצאת ויזה(ניתן לשלם דרך שגרירות ארהב ולא דרך בבנק הדואר כמו שהיה נהוג בעבר).

אצלנו אין צורך במילוי טפסים!
זמן ההמתנה המקסימאלי למענה לגבי ויזה לאמריקה עומד על יותר מ-70 יום בימי העומס, לפיכך, חשוב להתחיל להתכונן לתהליך ברגע שעולה סבירות שתצטרכו לנסוע לארה"ב. על מנת לעבור בהצלחה את הראיון, חשוב לדעת מה המראיין מצפה לשמוע מכם. בנוסף, חשוב שתהיה הלימה בין מה שאתם אומרים, לבין המידע המוצג בטפסים שהגשתם.

קשיים אפשריים בדרך אל הוצאת ויזה לארצות הברית
הדבר ממנו חושש ממשל ארה"ב הינו זרם של מהגרים בלתי חוקיים. לפיכך, על מנת לקבל את הויזה במהירות, חשוב להוכיח בצורה ברורה את הסיבה לשמה אתם צריכים להגיע למדינה זו, וגם להמציא מסמכים מתאימים. חשוב לזכור, לעיתים יש מסמכים שלא דרושים בשלב הראשון בהגשת הבקשה, אך מומלץ להכין כל מסמך רלוונטי, במידה ותתבקשו להגישו לשם המשך הטיפול בבקשתכם.

הדבר שחשוב להוכיח לנציג השגרירות הוא שיש לכם קשרים חזקים לישראל, ושום אינטרס להישאר בארה"ב באופן בלתי חוקי. כך, במידה והינכם מבקשים וויזת תייר, חשוב מאוד להביא מסמכים המעידים על כך שיש לכם קשר חזק ומחייב לישראל (למשל, תשלומי משכנתא או לימודים אקדמיים), כך שיהיה ברור לשגרירות שעליכם לחזור בתאריך הנקוב לישראל על מסמך.

לקבל ויזה לאמריקה עם דדו שירותי תיירות
השירות הייחודי של דדו שירותי תיירות נועד לעזור לאנשים המרגישים את עצמם אבודים ואובדי עצות אל מול הדרישות של השגרירות האמריקנית. תמורת עלות צנועה, הנציגים של דדו שירותי תיירות יקלו עליכם את תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית, יעזרו לכם לתאם פגישות מוקדמות יותר בשגרירות ולהימנע מטעויות נפוצות.

חשוב לזכור, התשלום על השירות כולל אך ורק את השירות – לא את תשלום האגרות השונות. במקרים שונים, ניתן לקבל סיוע בהבאת הדרכונים מבית הלקוח ואל בית הלקוח (בתשלום נוסף) ועוד. דדו שירות תיירות מספק ויזות למספר מקומות בעולם.

דדו שירותי תיירות זה העזר האמיתי שלכם בנבכי השגרירות האמריקאית. הרקע שלנו בתחום הויזות והנסיעות התיירותיות יעזור לכם לקבל ויזה לאמריקה במהירות וביעילות.

צריכים לקבל ויזה בפרקי הזמן הקצרים ביותר? דדו שירותי תיירות כאן לשירותכם. השאירו את הפרטים שלכם באתר והתחילו להתכונן לנסיעה לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות כבר עכשיו, כל מה שאתם צריכים זה צילום דרכון וצילום של האשרה הקודמת שלכם במיד והייתה לכם כזאת.

דילוג לתוכן