ויזה לארה"ב

חולמים להלך ברחובות ניו יורק או לבקר בהצגה טובה בברודווי? להלן כל המידע לו אתם זקוקים אודות הוצאת ויזה תייר לארה"ב:
אין ספק כי יבשת אמריקה נחשבת ליעד מועדף עבור ישראלים רבים המעוניינים לטוס אל חופשה מעבר הים ולא בכדי. בין אם מדובר בלוס אנג'לס החמימה ועטורת הכוכבים, בניו יורק האופנתית או בלאס ווגאס הפרועה, כל אחד ואחד מאיתנו יכול למצוא עניין בטיול לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. אך כיצד מוציאים ויזת תייר לארה"ב?

מי יכול לבקר בארצות הברית?
כיום, כל אזרח ישראלי המעוניין לבקר באמריקה יכול להגיש בקשה לקבלת אשרת כניסה. אולם, יש לזכור כי לא מדובר בעניין של מה בכך וכי קבלת הויזה המיוחלת מתבצעת בתום הליך ארוך הכולל מילוי טפסים, הצגת מסמכים ועמידה בראיון אישי.

חוששים מתהליך?
אל דאגה! אנו בדדו שירותי תיירות נמלא ביחד איתכם את טפסי הבקשה, נגיש בעבורכם את הבקשה ונתדרך אתכם כהלכה לקראת הראיון האישי.

הוצאת ויזה תייר לארה"ב מא' ועד ת'
כאמור, תהליך קבלת האשרה מורכב ממספר שלבים:
מילוי הטפסים

השלב הראשון בדרך לאישור הכניסה המיוחל הינו מילוי טפסים אותם מפרסמת הקונסוליה האמריקאית. במקביל להגשת הטפסים יש לשלם אגרת בקשה. שלב זה בדרך לקבלת ויזת תייר לארה"ב הינו שלב מהותי ביותר, היות וכל טעות ולו הקטנה ביותר במילוי הטפסים, עשויה להוביל באופן ישיר לדחיית הבקשה. על מנת להקל עליכם את שלב מילוי הטפסים, אנו בדדו שירותי תיירות נמלא עבורכם את הטופס( תחילה טופס בעברית), ניתרגמו לאנגלית ונגיש אותו לשגרירות.

טופס DS 160 בעברית

ראיון בשגרירות
לאחר שליחת הטפסים תתבקשו להגיע לראיון אישי בבניין השגרירות בתל אביב, או בבניין הקונסוליה בירושלים, בהתאם למקום מגוריכם. שלב זה נחשב לשלב המדיר שינה מעיניהם של ישראלים רבים. אולם, בעזרת הכנה מוקדמת לראיון ובעזרת הצגת מסמכים שונים, ניתן בהחלט לעבור את הראיון בהצלחה. לצד הצגת המסמכים, יש להגיע אל השגרירות עם דרכון בר תוקף, תמונות פספורט עדכניות בגודל 5*5 ואישור על תשלום האגרה.

ויזת תייר לארה"ב זה דדו שירותי תיירות
חברתנו מספקת שירותים מקצועיים ואמינים בדרך לקבלת אשרת הכניסה המיוחלת. אנו נלווה אתכם לאורך כל אחד ואחד משלבי ההליך ואף נוכל להציע לכם כרטיסי טיסה במחירים ללא תחרות. מתוך אמונה במתן שירותים מקצועיים במחירים הוגנים, אנו מציעים שירותי הוצאת ויזה תייר לארה"ב במחיר שלל 150 ₪ בלבד (לא כולל מחיר האגרה אותה גובה השגרירות).

למידע נוסף וקבלת שירות, פנו אלינו ונשמח לעזור לכם.

דילוג לתוכן