ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

קבלת ויזה לארה"ב – תהליך שצריך להיעשות כראוי וללא כל טעויות
אם בעבר היה פשוט יחסית לקבל ויזה לארצות הברית, הרי שכיום התהליך מסובך יותר וכולל מילוי טופס בקשה לויזה לארה“ב בהתאם לצורך (ויזת תייר, סטודנט, עבודה וכדומה), קביעת תור, צירוף מסמכים רלוונטיים נוספים והגעה לשגרירות לראיון עם קונסול אמריקאי.

רק לאחר שתשלימו את התהליך מתחילתו ועד סופו, ללא כל טעויות ופגמים, אם
תעמדו בכל התנאים ולאחר שהקונסול יבחן את הבקשה ויאשר אותה תוכלו לקבל את אשרת הכניסה המיוחלת. אז נכון שבהחלט לא מדובר במשימה בלתי אפשרית, רבים עוברים את התהליך בהצלחה ומקבלים את מבוקשם, אך ללא ספק מדובר במטלה לא פשוטה שמעוררות ברובנו לא מעט לחץ וחרדה.

בקשת ויזה לארה"ב לצורך ביקור – על התהליך עצמו
התהליך מורכב מכמה שלבים שיש לעשותם על פי הסדר ולא לחרוג ממנו.

מילוי הטופס
יש להיכנס לאתר שגרירות ארצות הברית, למלא את טופס הבקשה DS-160, ולרשום לעצמכם את קוד הזיהוי של הטופס. לאחר שסיימתם תוכלו ללחוץ על כפתור "חתום והגש". חשוב לדעת שלא ניתן לבצע שינויים או תיקונים לאחר שהמסמך נשלח.

קביעת תור
רק לאחר מילוי הטופס ושליחתו אפשר לקבוע תור לראיון, ניתן לעשות זאת דרך האתר או דרך מוקד הפניות ויהיה עליכם לעשות שימוש בקוד הזיהוי של טופס הבקשה. בשלב זה תתבקשו גם לבחור את אופן קבלת הדרכון וכן לשלם את אגרת האשרה.

הגעה לראיון
לראיון יש להגיע כאשר בידיכם דף אישור על מילוי טופס בקשת ויזה לארה"ב, מכתב הזמנה לראיון, דרכון נוכחי בתוקף ודרכונים קודמים, שתי תמונות פספורט צבעוניות שגודלן 5X5 ומצולמות על רקע לבן ומסמכים רלוונטיים בהתאם לסוג האשרה שאתם מבקשים.

המטרד העיקרי בו נתקלים בדרך והוא זה שהופך את קבלת ויזה לארה"ב למסובכת יותר אלה הטפסים. מדובר בעשרים עמודים אותם יש למלא באנגלית (לא ניתן למלא את הטפסים בשפה העברית), דרך אתר האינטרנט הרשמי של השגרירות בלבד.

כמו כן, זמן המילוי הוא מוגבל ואם לא עומדים בו צריך להתחיל שוב מההתחלה. שני האלמנטים הללו גורמים לרבים לחוות לחץ, שעלול לגרור טעויות, שעלולות להביא לכך שבסופו של דבר התהליך ייכשל.

מה ניתן לעשות על מנת להקל על עצמכם במילוי טופס בקשה לויזה לארה"ב?
קודם כל, חשוב לקרוא כראוי את ההוראות באתר הרשמי ולפעול על פיהן, רצוי לא להתחיל במילוי הטפסים לפני שאתם יודעים כיצד עליכם לעשות זאת וכל הפרטים הנחוצים לכם נמצאים בהישג יד. אם אינכם שולטים באנגלית מומלץ להיעזר בחבר או קרוב משפחה ששולט בשפה.

דדו שירותי תיירות – להוציא ויזה במהירות
כמו כן, אפשר לפנות לחברת דדו שירותי תיירות שתעזור ותסייע במילוי הטפסים והגשת בקשת ויזה לארה"ב תמורת תשלום של 150 ש"ח. בעזרת דדו שירותי תיירות, תוכלו למלא את הטפסים בשפה העברית ואנחנו כבר נמלא את הטפסים המסובכים באנגלית, נקבע לכם מועד נוח וקרוב לראיון בשגרירות וכמובן נתדרך אתכם.

בעזרת שירותי החברה, תהליך הגשת טופס בקשה לויזה לארה"ב יהפוך לפשוט יותר. עם המומחים שלנו והניסיון הרב, אנו נסייע לכם להימנע מטעויות במילוי הטפסים, נסביר לכם על כל המסמכים שיש להביא לריאיון, נקצר עבורכם הליכים ונגביר את הסיכויים שלכם לעמוד בהצלחה בדרישות השגרירות.

דדו שירותי תירות הינו משרד לתירות, כך שבפנייה אלינו תוכלו גם להסתייע בשירותי הוצאת ויזה בעלות של150 ש"ח בלבד וגם להזמין כרטיסים לנסיעה. נעזור לכם במילוי הטפסים ובקביעת תור ואף נתדרך אתכם לקראת הראיון, כך שתוכלו לקצר ולייעל את תהליך קבלת ויזה לארה"ב. פנו אלינו ונשמח לספק לכם את השירות.
 

בקשת ויזה לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה