ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

חשים שהחלום האמריקאי ממתין לכם מעבר לפינה? חולמים על חיים חוקיים בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות? להלן כל המידע לו אתם זקוקים אודות מעבר חוקי לארצות הברית:

מדי שנה, מיליוני אנשים בכל רחבי העולם חולמים על זכייה ב"לוטו" מסוג אחר, בו הפרס הוא אינו פרס כספי אלא כרטיס בצבע ירוק ולבן, המאפשר חיים חוקיים ביבשת הפופולארית. אולם, לפני שאתם מניחים את כל תקוותכם בסל אחד, דעו כי קיימת עוד דרך לקבל באמצעותה את האישור המיוחל – הגשת בקשה רשמית לקבלת האשרה.

גרין קארד לארה"ב באמצעות הגשת בקשה
על מנת לזכות בחיים חוקיים באמריקה, אדם אחר כגון קרוב משפחה או מעביד צריך להגיש בעבורכם את הבקשה. לאחר מספר חודשים ובחינה מדוקדקת של כל הפרטים, מתקבלת תשובה רשמית מטעם גוף רשמי בשם USCIS האמון על טיפול בבקשות אשרת המחייה.

במידה וגוף זה מאשר את הבקשה, היא מועברת לטיפולו של מרכז הויזות הלאומי. לאחר מספר חודשים נוספים מונפקת האשרה ועל המועמד לעבור מספר בדיקות רפואיות בטרם יכול הוא להגיש מועמדות לאזרחות מלאה. באופן טבעי, מדובר בתהליך ארוך ומייגע, המצריך סבלנות רבה.

גרין קארד לארה"ב באמצעות הגרלה
אפשרות פופולארית נוספת לקבלת האישור המיוחל הינה השתתפות בהגרלה מיוחדת הנערכת מדי שנה ואשר בסיומה חמישים וחמישה אלף בני אדם זוכים לחיות ולעבוד באופן חוקי בארצות הברית למשך עשר שנים. בתום התקופה, זוכים המעוניינים לקבל אזרחות רשמית, נדרשים לעבור מספר מבחנים כגון מבחן ידע בהיסטוריה האמריקאית ובחוקיה. על מנת להשתתף בהגרלה, יש למלא טפסים רבים ולשלם אגרה העומדת על 130 דולר.

אף על פי שעל פניו המספר 55 אלף נשמע מספר גדול, יש לזכור כי מיליוני אנשים בכל העולם כולו מגישים מועמדות מדי שנה.

אודות דדו שירותי תיירות
זקוקים לעזרה מקצועית בהגשת בקשה לקבלת ויזה זמנית או גרין קארד לארה"ב? הגעתם למקום הנכון! אנו בדדו שירותי תיירות נלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב מילוי הטפסים וכלה בהכנה לראיון הרשמי לשם קבלת אשרת הכניסה.
 

גרין קארד לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה