ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

ויזה לארה"ב לילדים – כך עושים זאת נכון
שלטונות ההגירה האמריקנים ידועים בקפדנות היתרה שלהם בנושא אשרת כניסה למדינה. חברת דדו שירותי תיירות מסייעת למבקשים לקבל ויזה לארה"ב לתינוק או לקטין לעבור בבטחה את כל ההליכים לקראת המטרה. קטינים עד גיל 14 וקשישים מעל גיל שמונים יכולים לקבל אשרת כניסה לארה"ב גם מבלי להגיע בעצמם לשגרירות.

ויזה לארה"ב לתינוק וילדים קטנים – רשימת דרישות
כל אחד מהמועמדים, בוגרים, צעירים וקשישים, חייב למלא בנפרד את טופס DS-160, טופס הבסיס לקבלת אשרה. ניתן אמנם למלא את הטופס באתר, אבל מומלץ להיעזר בשירותים של גורמים מנוסים. טופס שאיננו ממולא כיאות יכול לגרום לדחיית הבקשה ובמקרה הגרוע יוליך לסירוב. מילוי הטופס והאישור שלו כרוכים בתשלום.

השלב הבא הינו קביעת ראיון בשגרירות. כאמור, קבלת ויזה לארה"ב לתינוק ולילד מתחת לגיל 14 אינה מותנית בראיון כזה. עם זאת, המסמכים שלהם חייבים להיות ממולאים כנדרש. אם לילד מתלווה קרוב משפחה מדרגה ראשונה, אותו קרוב יכול למסור את המסמכים לשגרירות, כשהם ממולאים בשלמותם, כולל אישורי תשלום. המסירה יכולה להתבצע ביום שבו הקרוב מגיע לראיון.

מה לעשות לפני הריאיון בשגרירות?
באופן עקרוני, הוצאת ויזה לארה"ב לילדים תלויה אך ורק במילוי נאות של הטפסים ובקיומו של דרכון תקף עבור הקטין.
בנוסף לטפסים ממולאים ותמונות פספורט במידות ובצבעים הנכונים, יש לצרף לבקשת ויזה לארה"ב לילדים גם צילומי ויזות תקפות של שני ההורים, או לחילופין צילומים של 3 תלושי שכר אחרונים של ההורים יחד עם צילומי הדרכונים שלהם. בנוסף, מכתב הסכמה של שני ההורים לשלוח את הנער / נערה לארה"ב. לסיום – נדרש צילום של ויזה תקפה של המבוגר המלווה את הנער.

להיעזר בדדו שירותי תיירות!
כבר הוזכר לעיל שניתן לבצע את המשימה בלא עזרה, אבל כל שגיאה קטנה עלולה להפוך למהמורה גדולה. שירותי ההגירה האמריקניים הם קפדניים, ולא בכדי. דחיית בקשה בגלל שגיאה מצריכה ביצוע כל התהליך מחדש – כולל גם תשלומי האגרה, שאינם נמוכים כלל.

דדו שירותי תיירות מעניקה סיוע מקצועי למעוניינים להוציא ויזה, החל מסיוע במילוי הטפסים וכלה בבדיקת המסמכים וסוג האשרה המבוקש כדי למנוע כל תקלה אפשרית. התשלום הכרוך בשירות האיכותי הזה הוא מזערי – תוספת של 150 ₪ בלבד מעל לאגרות הנגבות על ידי השגרירות.

איתנו תוכלו פשוט למלא את הטפסים בעברית, להעביר לנו צילום דרכון ואשרה קודמת (במידה וקיימת) ואנחנו כבר נדאג לשאר.
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת הויזה הנכספת.
 

הוצאת ויזה לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה