ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
חולמים על טיול ארוך למזרח? הדרך לשם עוברת ללא כל צל של ספק בשגרירות! להלן כל המידע לו אתם זקוקים אודות הוצאת ויזה להודו,
בנוסף, אצלנו אין צורך במילוי טפסים.

מהי אשרת כניסה למדינה זרה?
אשרת הכניסה הינה מסמך המעיד על יכולתכם להיכנס אל תוך גבולותיה של מדינה מסוימת לפרק זמן מוקצב. תיירים המעוניינים לבקר במדינה אקזוטית זו זוכים לרוב לאשרת כניסה לפרק זמן של שנה, בהתאם לסוג האישור אותו מקבלים. במידה ואתם מעוניינים לשהות במדינה מעבר לתקופה שאושרה, יהיה לכם לעבור את הגבול שלה עם מדינה סמוכה ולאחר מכן לשוב אליה בחזרה. שימו לב! תוקף האשרה מתחיל להיספר עם יום הוצאתה ועל כן, על מנת להימנע מבזבוז זמן לריק, כדאי להוציאה בסמיכות רבה לתאריך הטיסה.

מי יכול לקבל אשרת כניסה להודו?
נכון להיום, כל אדם המעוניין בכך, יכול לפנות אל השגרירות בבקשה להוצאת אשרת כניסה. אולם, על מנת לקבל את האשרה, יש למלא מספר טפסים בהתאם להוראות הקבועות.

סוגי ויזות למדינה זו
כיום, ישנן מספר אשרות כניסה אותן ניתן לקבל. בין סוגי האשרות ניתן למנות:

אשרת תייר
אשרת הייר תקפה לחצי שנה ול2 כניסות ומאפשרת לכם לטייל ולשהות בתוך גבולותיה של המדינה, אך לא לעבוד בה. על מנת לקבל את אשרת התייר, יש למלא את הטפסים הנדרשים ולהצטייד בשתי תמונות פספורט ודרכון בעל תוקף של שנה לפחות.

הליך הוצאת הויזה השתנה ובשונה מבעבר, היום צריך למלא את הטפסים לאשרה on line באתר השגרירות. כל שעליכם לעשות הוא לעביר לנו להעביר לנו את הדרכון עם שתי תמונות פספורט- לכל השאר נדאג כבר אנחנו. עלות השירות היא 400 ש"ח כולל הכול.

אשרת עסקים
אשרת העסקים תקפה לחצי שנה ולא מוגבלת בכמות הכניסות ומיועדת לאנשי עסקים ושכירים, הנשלחים מטעם מקום עבודתם אל המדינה. לשם כך, יש למלא את הטופס המתאים, להצטייד בדרכון בעל תוקף של שנה לפחות ולהגיש מכתב מטעם מקום העבודה בארץ (המכתב המקורי בלבד החתום בחותמת ובעט כחול) המפרט את פרטי הנסיעה ואת מטרתה, ומכתב נוסף של החברה שאליה אמורים להגיע בהודו. עלות השירות היא 800 ש"ח כולל הכול.

אשרת סטודנט

אשרת הסטודנט מתאימה לישראלים המעוניינים ללמוד בהודו. הוויזה תקפה עד לאחר סיום הלימודים.

אשרת העסקה
אשרה זו מתאימה לישראלים המעוניינים לעבוד במדינה. על מנת לקבלה, יש להציג אישורים רלבנטיים מטעם מקום העבודה המיועד.

ויזה להודו – תהליך הנפקת האשרה
בעבר, על מנת לקבל את אשרת הכניסה, היה צורך להגיע אל בניין השגרירות בישראל כשאתם מצוידים במסמכים המתאימים, בדרכון בעל תוקף ובתמונות פספורט. כיום, ההליך מתבצע באמצעות תיווכה של סוכנות נסיעות בעלת אישורים מתאימים לעסוק בכך, אין אפשרות לפנות אישית לשגרירות.

אנו בדדו שירותי תיירות נשמח ללוות אתכם לאורך כל ההליך ולסייע לכם רבות בקבלת האשרה, החל ממילוי טפסי הבקשה וכלה בקבלת האשרה עצמה. (קיימת אפשרות לאיסוף והחזרת הדרכונים בתוספת תשלום).

השהייה במזרח
הרגעים הראשונים לאחר ההגעה למדינה אקזוטית זו עשויים להוות שוק תרבותי מסוים למבקרים בה לראשונה. על כן, מומלץ לקרוא בטרם הביקור כמה שיותר מידע אודותיה ואודות תרבותה. להלן מספר עצות שימושיות אשר יסייעו לכם להתכונן לשהייה בה:

כסף
המטבע המקומי הינו הרופי. ניתן להגיע אל המדינה עם דולרים ולהחליף אותם במגוון הבנקים הפזורים בערים הגדולות. אולם, אם אתם מתכננים לשהות בכפר נידח, מומלץ שלא להסתמך על האפשרות להחליף כסף בתוכו אלא, להחליף סכום מספק בטרם נוסעים אליו.

בריאות והיגיינה
מומלץ להתחסן בטרם הנסיעה במגוון החיסונים עליהם קופת החולים ממליצה. בנוסף, יש להצטייד בביטוח בריאות רחב, אותו תוכלו להזמין אצלנו, וכמובן להקפיד על שתיית מים מינראליים מבקבוקים סגורים.
 
אודות דדו שירותי תיירות

זקוקים לאשרת כניסה למזרח?
אנו בדדו שירותי תיירות נסייע לכם בהליך קבלת ויזה להודו ונעניק לכם שירותים אמינים, מקצועיים ומהירים לאורך כל הדרך.

אנו בדדו שירותי תיירות מאמינים במתן שירותים אמינים והוגנים ומספקים שירות סיוע בהוצאת אשרות כניסה למגוון מדינות בעלות סמלית העומדת על 60 ₪ בלבד (לויזה לסין.

מחיר זה אינו כולל את תשלום האגרות אותן גובה המדינה הזרה). אנו מספקים שירות מהיר ואדיב ומתמחים גם בהוצאת אשרות כניסה תכופות ללקוחות הזקוקים לכך.
 

הוצאת ויזה להודו

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה