ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

השלב הראשון בהרפתקה נפלאה

סין הינה אחת הארצות שמאז נפתחו שעריה לתיירות, הפכה לאחת מהאטרקציות המבוקשות ביותר לתיירים מכל העולם, כולל ישראל. אבל על מנת להגיע לשם, יש צורך בראש וראשונה להוציא אשרת כניסה. בניגוד למדינות אחרות, הנוהגות להוציא ויזה לתקופת זמן קצובה, ניתן למלא בעת בקשת ויזה לסין טופס בקשה לכניסה אחת או שתיים בלבד.

חברת דדו שירותי תיירות מתמחה בהנפקת אשרות כניסה. מילוי טופס ויזה לסין בסיוע החברה ועמידה בכל התנאים, מבטיחים את קבלתה באחוזי הצלחה גבוהים. החברה מלווה את מבקש האשרה לאורך כל התהליך, כשברוב המקרים התהליך איננו דורש התייצבות לראיון או תשאול. כך שכל שתטרכו כדי להתחיל בתהליך הוא דרכון ותמונת פספורט רגילה. עלות שירות זה הוא 60 ש"ח.

מעבר לשירות הוצאת ויזה לסין, ארה"ב או כל יעד אחר, ניתן לרכוש באמצעות חברת דדו שירותי תיירות גם כרטיסי טיסה ליעדים שונים וביטוח בריאות מקיף. דדו שירותי תיירות הינה משרד לתיירות, עם כל היתרונות הגלומים בעניין.

חשוב לדעת כי לצורך כניסה להונג קונג, המושבה הבריטית לשעבר, או למקאו, המושבה הפורטוגזית, אין צורך באשרת כניסה.

תהליך ההנפקה
הכל על מילוי טופס ויזה לסין

לשם האשרה הנכספת יש לבצע את כל השלבים כדלקמן:

א' – הגשת טפסים
הטפסים הנדרשים הם כאמור הם צילום תמונת פספורט ברורה, טופס בקשה לויזה, צילום כרטיס טיסה אלקטרוני או מסלול טיסה מתוכנן – Itinerary. (אצלנו אין צורך במילוי טפסים!).

חשוב לזכור כמה פרטים בסיסיים, בראש וראשונה – למרות הפתיחות הרבה של המדינה לתיירים, הרי שהמשטר בה עדיין איננו חופשי לגמרי. הדרישה לדעת את מסלול הטיול המתוכנן הינה דרישה בסיסית.

ניתן לצאת לטיול באופן עצמאי ולהגיש בקשה באופן עצמאי, אבל הנושא מסובך קצת יותר. דווקא בעת ארגון טיול פרטי כדאי להגיש בקשה דרך חברת דדו שירותי תיירות.

הדרכון חייב להיות בתוקף לחצי שנה לפחות וחייב להיות בו לפחות שני דפים ריקים.

טופס ויזה לסין הוא טופס FORM 2011A. ניתן להוריד אותו מהאינטרנט אולם חשוב להוריד את הטופס הנכון. המסמך מסובך מעט ולכן כדאי להיעזר בחברה מקצועית על מנת למלא אותו כיאות, טופס זה מתאים לטלו שמעוניינים באשרת סטודנט, עבודה ותייר, מי שאינו אזרח ישראלי נדרש למלא את Z  FORM.

טופס ויזה לסין 9.2013

ב' – הגשת מסמכים נוספים
אם מדובר בויזה עסקית, יש לצרף מכתב הזמנה עם חתימה וחותמת של החברה המזמינה.

ג' – כולם חייבים באשרת כניסה, כולל תינוקות בני יומם.
 

הוצאת ויזה לסין


תהליך הנפקת האשרה כולל מילוי הטפסים הוא על פניו תהליך פשוט. ואולם דווקא דברים קטנים עלולים לסבכו. מן הראוי לציין כי בעזרת שירותי החברה, הוצאת ויזה לסין יהיה הליך פשוט, קל וקצר ככל האפשר.

החברה תדאג גם לאיסוף הדרכונים והמסמכים מבית הלקוח ולהחזרתם ללקוח בתום תהליך (בתוספת תשלום), כמו כן, בקשת ויזה לסין טופס הבקשה ימולא על ידי נציגי החברה בתאום עם מבקשי הבקשה. תהליך הנפקת האשרה הוא קצר, עד 4 ימי עסקים. ניתן גם להוציא ויזה דחופה, תוך 2 ימי עבודה (מהיום למחר), לא ניתן להוציא ויזה מהיום להיום.

עבור מילוי הטפסים וסיוע בתהליך כולו גובה חברת דדו שירותי תיירות את המחיר הזול ביותר. המחיר הזה משולם בלא קשר לאגרות השונות שגובה ממשלת סין באמצעות השגרירות שלה.

כאמור חברת דדו שירותי תיירות הינה משרד תיירות וככזו היא יכולה לסייע בתכנון מסלולי טיול, גם כשיש בקשה לתכנון מסלול טיול פרטי. זאת על פי דרישת השגרירות הסינית. שירותי החברה ניתנים עבור לקוחות מכל רחבי הארץ

חברת דדו שירותי תיירות
עזרה במילוי והגשת ויזה לסין טופס בקשה
 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה