ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
וגם לך יכול להיות ויזה תוך 48 שעות!
נשמח לעמוד לשירותכם
גם בטלפון: 072-33-80-772

לצד המזרח הרחוק, ארצות הברית ודרום אמריקה, היעד הפופולארי ביותר על צעירים אחרי צבא היא אוסטרליה. המדינה הענקית הזאת, עם החופים המרהיבים והמדבריות הגדולות, מושכות אליה מדי שנה צעירים רבים המבקשים לתור אותה במשך מספר שבועות וחודשים. מלבדם, מגיעים למדינה גם משפחות לחופשות קיץ, מבוגרים במסגרת טיולים מאורגנים, וכמובן גם אנשי עסקים שמעוניינים לפתח קשרים עם החברות המקומיות וסטודנטים שמבקשים ללמוד בה.

כל מי שרוצה לטייל במדינה צריך להתחיל בתהליך של הוצאת ויזה לאוסטרליה. בדומה למדינות מערביות אחרות, גם אוסטרליה מתמודדת עם מהגרים שנכנסים אליה, מי מטעמי מתיירות ומי באופן אחר ולא חוקי, ומשתקעים בה בשביל לעבוד. דבר שמוביל לא פעם למתחים ולנזקים כלכליים וחברתיים. על כן המדינה מחייבת כל מי שרוצה להיכנס אליה להוציא ויזה.

בשביל להוציא ויזה לאוסטרליה, יש צורך למלא טופס של ויזת תייר (במידה ומדובר בויזת עסקים או עבודה יש צורך למלא את הטפסים המתאימים). במסגרת הנהלים של הוצאת ויזה זו, יש להציג דרכון בתוקף של חצי שנה לפחות עם כל הפרטים, תמונה עדכנית מחצי השנה האחרונה, תעודת שחרור מהצבא (מגיל 18 עד גיל 25), תדפיס דפי חשבון של שלושת החודשים האחרונים וכן תדפיס השקעות בבנק. הסיבה היא, כך המדינה יכולה לראות שיש באפשרותכם לממן את שהותם בזמן הטיול. בנוסף לכל זה יש למלא טופס 1419 על פי הכללים. טופס זה אפשר להוציא באינטרנט או דרך שגרירות אוסטרליה.

חשוב מאוד, לא להזמין כרטיסי טיסה לפני שמקבלים אישור על הוויזה, אין צורך בכך וכן, אם תזמינו אתם עלולים לגלות שלא קיבלתם ויזה ואז לא תוכלו לבטל את הכרטיס. זמן הטיפול המשוער לקבלת הוויזה הוא שלושים ימי עסקים.
צריך לדעת, הוצאת ויזה לאוסטרליה לא מתבצעת דרך השגרירות, אלא דרך סוכנויות וחברות שמתמחות בכך, זה חוסך לכם זמן ומשאבים, ואין צורך לפנות מצידכם אל השגרירות. אתם יכולים לפנות ישירות לסוכנות שתעשה זאת בשבילכם, וכך תחסכו לעצמכם את הטרחה שבדבר.

לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אלינו דדו ויזה, החברה המובילה בישראל להוצאת ויזה לאוסטרליה ולמדינות רבות אחרות. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון, ותוך זמן קצר נענה לכם על שאלה, בכל עניין. פנו אלינו עוד היום, הצוות שלנו מחכה לכם. 
 

ויזה לאוסטרליה

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה