ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
וגם לך יכול להיות ויזה תוך 48 שעות!
נשמח לעמוד לשירותכם גם בטלפון: 072-33-80-772

אזרחי ישראל אשר מעוניינים לנסוע לארצות הברית, לא משנה אם זה לנופש או לעבודה, חייבים לעבור דרך השגרירות האמריקאית בשביל להוציא ויזה לארה"ב, שכן בניגוד למדינות אחרות בעולם אשר מאפשרות לישראלים להיכנס ללא צורך בויזה ולהבדיל ממדינות אחרות אשר נהנות מאפשרות כניסה באופן חופשי, אזרחי ישראלים עדיין צריכים לעבור תהליך של הוצאת ויזה לארה"ב בטרם הם נכנסים למדינה.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב, הוא לא תהליך פשוט, הן מבחינת הדרישות של השגרירות מאלה אשר מגיעים אליה והן בעת התהליך הבירוקראטי, הפרוצדוראלי שנדרש לשם הוצאת ויזה. בשביל לסבר את האוזן, הרי שהתהליך מחייב מאלה שמגיעים לשגרירות להגיע מוקדם בבוקר, לעמוד בתור, להשאיר את התיק והחפצים בשמירה שכן אסור להיכנס אותם לשגרירות, ושם יש לעבור תשאולים שונים, עד שמגיעים את הטפסים עצמם.

הטפסים לצורך הוצאת ויזה לארה"ב, כוללים מלבד פרטים אישים על מגיש הבקשה, גם פרטים על סיבת הגעתו לארצות הברית, כמה זמן הוא מתכוון לשהות בה, היכן הוא מתכוון לשהות (יש צורך לספק כתובת אמיתית של קרוב משפחה, חבר או כל מקום אחר), כמו כן יש להסביר היכן עובדים, בתור מה, כמה זמן וכן להציג תמונות פספורט צבעוניות בגודל 5X5. חלק מהטפסים ניתנים למילוי באינטרנט, יש לשלוח אותם אחרי שממלאים אותם דרך אתר מיוחד ואז מקבלים מועד מתי להגיע לשגרירות.

חשוב להסביר, האמריקאים דורשים זאת על מנת למנוע מצב שאנשים יכנסו לארה"ב ויחליטו להשתקע ולעבוד שם. לכן המדינה מציבה תנאים מאוד קשים לצורך הוצאת ויזה. ויזה לארצות הברית יכולה להיות לתקופות שונות, החל משנה, שלוש שנים ועד עשר שנים.
חשוב לומר, שיש הבדל בין הוצאת ויזה לארצות הברית לצורכי תיירות, כלומר ויזת תייר לבין ויזות שמיועדות לעבודה, לימודים וכדומה. במקרים כאלה צריך להציג מסמכים שמוכיחים שאכן מתכוונים לעבוד שם בחברה שקיבלה אישור להעסקת ישראלים או מסמכים שמוכיחים שאכן התקבלתם למוסד לימודים בארצות הברית.

ישראלים רבים בוחרים להוציא ויזה לארצות הברית, דרך סוכנויות שונות שעוסקות בתחום, ולא לבצע את כל התהליך לבד. אותן סוכנויות עוזרות במילוי הטפסים ומתדרכות לקראת התשאולים והראיונות שנערכים בשגרירות.

דוגמא טובה לסוכנות שכזו, היא דדו שירותי תיירות, אצלנו תוכלו למצוא את כל השירותים לצורך הוצאת ויזה לארצות הברית, כך זה יהיה הרבה יותר מהיר וקל עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בהקדם ואנחנו נשמח לעזור לכם. 
 

ויזה לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה