ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
וגם לך יכול להיות ויזה תוך 48 שעות!
נשמח לעמוד לשירותכם
גם בטלפון: 072-33-80-772

ישראלים רבים, צעירים ומבוגרים, אשר מגיעים לטיול במזרח הרחוק, נוהגים לשלב בטיול שלהם שורה של מדינות, רבים מהם דואגים להכניס למסלול שלהם גם את בורמה, מיאנמר.
מדינה זו, שעד לפני מספר שנים נשלטה על ידי חונטה צבאית, נפתחה במהלך השנים האחרונות למערב, וכיום מבקרים בה תיירים רבים, בפרט ישראלים אשר רוצים לגלות את יופייה המרהיב. בורמה מזכירה במראה שלה מדינות מזרח אסיה שכנות, כגון, קמבודיה, וייטנאם, לאוס ותאילנד. גם בה ניתן למצוא יערות וג'ונגלים, מקדשים, כפרים וערים קטנות.

בשביל לבקר במדינה, יש צורך להוציא ויזה לבורמה, ניתן להוציא אותה בשגרירות. מרבית הישראלים דואגים להוציא ויזה לבורמה בזמן שהותם בתאילנד, מאחר ובדרך כלל המעבר למדינה נעשה דרך בנגקוק. הנפקת הויזה אורכת עד שבוע. ניתן לעשות זאת באופן ישיר או דרך אחת מסוכנויות הנסיעות בעיר.

אופציה נוספת ורלוונטית יותר, היא להוציא ויזה לבורמה דרך שגרירות המדינה בתל אביב. במקרה כזה, הרי שהנפקת הויזה לתייר לוקחת 5 ימים אלא אם כן מדובר על ויזה דחופה ואז ניתן לקבל אותה תוך שלוש ימים. בשגרירות ניתן לבצע תהליך הוצאת ויזה לבורמה גם לצורך עסקים.

לשם כך יש להיעזר בדרכון בעל תוקף של חצי שנה לפחות, שתי תמונות פספורט וכן יש למלא טפסים בשגרירות בהם יצוין, סיבת הביקור שלכם, היכן אתם מתכוונים לשהות ומתי אתם מתכוונים להגיע ולעזוב את המדינה.
מי שמעוניין להוציא ויזה לבורמה, יכול לעשות זאת כאמור גם בישראל וגם ביעד ממנו הוא מגיע למדינה. ההמלצה היא להכין את הויזה מראש על מנת שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר וכן אם תהיה בעיה מסוימת בהנפקת הויזה, תוכלו לפתור זאת מבעוד מועד. חשוב לזכור, ללא הנפקת ויזה לבורמה לא תוכלו להיכנס למדינה.

צעירים שנכנסים לבורמה, בדרך כלל עושים זאת למשך ימים או שבועות בודדים, בעוד שמבוגרים נוהגים לערוך בבורמה טיולים של מספר ימים, באופן עצמאי או במסגרת טיול מאורגן. מבורמה, כאמור, ניתן לצאת לתאילנד ולמדינות אחרות בסביבה.

אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לבורמה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. דדו ויזה היא חברה מובילה בהנפקת ויזות למזרח הרחוק ובפרט לבורמה. אנחנו אחראים על הוצאת ויזה לבורמה עבורכם, כ שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר ומשאבים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ואת כל המידע בנושא. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. 
 

ויזה לבורמה

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה