ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
וגם לך יכול להיות ויזה תוך 48 שעות!
נשמח לעמוד לשירותכם
גם בטלפון: 072-33-80-772

אין זה סוד, שישראלים רבים, צעירים אחרי צבא ומבוגרים גילו בשלושת העשורים האחרונים את הודו והפכו אותה לאחת המדינות הפופולאריות ביותר בקרב ישראלים. רבים מגיעים אליה לטיולים, ובשנים האחרונות גדל מספר הישראלים אשר נוסעים אליה למטרות עסקים ומסחר.
כל מי שמבקש לטוס להודו, חייב להחזיק ברשותו ויזה שתאפשר לו להיכנס למדינה. ויזה זו יש להוציא בשגרירות הודו בישראל והיא מאפשרת שהייה של עד שנה במדינה. בעבר, מי שרצה לבצע תהליך להוצאת ויזה להודו, יכול היה לעשות את זה רק באמצעות טפסים אשר היה צריך למלא בשגרירות ולהשקיע יום שלם של המתנה במקום.

כיום בשביל להוציא ויזה להודו יש למלא טפסים באופן מקוון, אלה נשלחים לחברה אשר מטפלת בהם באופן ישיר מול השגרירות ותוך זמן קצר התהליך מתבצע. בטפסים אלו יש לציין את סיבת הביקור, היכן מתכוונים לשהות, כמה זמן, וכן יש לציין פרטים אישיים, כמו מצב משפחתי, מצב מקצועי ועוד.

חשוב להדגיש, בדומה למדינות אחרות, גם הודו מספקת שורה של אשרות כניסה, החל מאשרת תייר שמיועדת לכל מי שמבקש לטייל בה. האשרה תקפה לתקופה של חצי שנה ומאפשרת 2 כניסות למדינה. זו הסיבה שצעירים רבים מוצאים ויזה להודו ובמסגרת הטיול שלהם, טסים לנפאל או לתאילנד, ולאחר מכן חוזרים להודו. חשוב לומר, האשרה לא מאפשרת לעבוד בהודו ובשביל להוציא אותה יש להצטייד ב-2 תמונות פספורט ודרכון בעל תוקף של שנה לפחות.

מי שמעוניין להוציא ויזה להודו לצורך עסקים, ויזה שמאפשרת שמיועדת לאנשי עסקים וכן לאנשים שנשלחים להודו מטעם מקום העבודה שלהם, יכולים ליהנות מויזה בעלת תוקף של חצי שנה, ללא הגבלה של כניסות ויציאות. לשם כך יש להצטייד בדרכון בעל תוקף של שנה לפחות וכן במכתב מטעם מקום העבודה.
ויזה נוספת היא של סטודנט, והיא מיועדת לכל מי שרוצה ללמוד בהודו. לשם כך יש להציג מסמך הרשמה וקבלה ללימודים. הוויזה תקופה עד לסיום תקופת הלימודים.

את כל הויזות הנ"ל ניתן להוציא בשגרירות הודו אך גם ניתן לעשות זאת בצורה קלה יותר דרך סוכנויות שמתמחות בנושא.
לשם כך אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, דדו ויזה, סוכנות מובילה בהוצאת ויזה להודו וכן למדינות נוספות בעולם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולמנוע מעצמכם את הצורך לבזבז יום עבודה, משאבים וזמן יקר בהוצאת ויזה להודו. 
 

ויזה להודו

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה