ויזה לוייטנאם

מלא/י פרטים בטופס המצורף

וגם לך יכול להיות ויזה

אחת המדינות המעניינות ביותר במזרח הרחוק, היא ללא ספק ווייטנאם. המדינה אשר עברה מלחמת אזרחים, ומלחמה קשה עם ארצות הברית ונחשבת למדינה היחידה אשר הצליחה לגרום לצבא האמריקאי לסגת משטחה בתחושה של מפלה כואבת. מלבד זאת, המדינה מציעה שילוב מעניין בין מורשת קומוניסטית לבין פתיחות למערב בשנים האחרונות, בדומה למדינות אחרות באזור.
במהלך השנים, הפכה וייטנאם לאחת המדינות הפופולאריות ביותר על ישראלים אשר מגיעים לטיול במזרח הרחוק, וכן על מי שרוצה לחוות חוויה ייחודית וקסומה של טיול באזור.

כל מי שרוצה לטייל במדינה צריך להוציא ויזה לוייטנאם. תהליך הוצאת ויזה הוא לא מורכב, הוא יכול להתבצע דרך השגרירות וכן דרך אתרי אינטרנט שונים שמציעים את השירות. אתרי אינטרנט אלו מציגים מסמך, במסגרתו תצטרכו לבחור האם אתם מעוניינים בוויזה לוייטנאם לחודש או לשלושה חודשים. בטופס תצטרכו למלא את הפרטים האישיים שלכם, פרטי דרכון מלאים (הדרכון אמור להיות בתוקף של חצי שנה לפחות), פרטי הטיסה בעזרתה אתם מתכוונים להגיע למדינה, וכן את התאריך בו את מתכננים לנחות בוייטנאם. קחו בחשבון, שתוכלו להיכנס למדינה, רק אחרי תאריך זה ולא לפני. מן הסתם, תוכלו לצאת מהמדינה לפני תאריך סיום הוויזה.

אישור הכניסה, קרי וויזה לוייטנאם ישלח לכם למייל, את האישור תצטרכו לקחת איתכם ולהציג אותו בשדה התעופה בו אתם נוחתים. עליכן להביא גם שתי תמונות פספורט מעודכנות. בעת תהליך הכניסה למדינה, קצין הביטחון יחתום לכם על הוויזה. יש לומר, ויזה רגילה, מקנה כניסה אחת למדינה, בעוד שניתן לשלם סכום גבוה יותר ולהוציא ויזה שמאפשרת לכם להיכנס ולצאת מהמדינה במשך תקופת השהייה שלכם, כמה פעמים שתרצו.
אל וייטנאם ניתן להגיע לא רק דרך שדות התעופה, אלא גם דרך מעבר יבשתי, במקרה כזה, חתימה על הוויזה תתבצע במעבר הגבול. כמובן שכל הפרטים הטכניים הם דומים וסוגי הויזות אינם משתנים.
לסיום חשוב לומר, ניתן להוציא ויזה באופן עצמאי, אך בשביל לחסוך טרחה ובשביל לעשות את זה בצורה חכמה, מוטב לפנות לסוכנות שמתמחה בכך.  לכן אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, דדו ויזה, החברה המובילה בישראל להוצאת ויזה למדינות במזרח הרחוק וכן באזורים אחרים בעולם.

אצלנו תוכלו ליהנות מצוות איכותי אשר יעזור לכם להוציא ויזה לוייטנאם בתנאים נוחים ובזמן קצר. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ואת כל המידע שאתם זקוקים לו בנושא. 

דילוג לתוכן