ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
נשמח לעמוד לשירותכם
גם בטלפון: 072-33-80-772

בין מרוקו לישראל או יותר נכון בין מרוקו ליהודים, תמיד היה קשר חם, עוד לפני הקמת המדינה, חיה במרוקו קהילה יהודית מאוד גדולה, ועם עזיבתה את המקום שמר מלך מרוקו על קשרים עם המשטר הישראלי בדרכים חשאיות. בשנות התשעים קשר זה הפך רשמי, ואז גם החלו להגיע למרוקו קבוצות של מטיילים ישראלים. לצערנו בשנת 2000 נסגרה שגרירות מרוקו בישראל, אך ישראלים עדיין יכולים לנסוע ולבקר במדינה.

על מנת להיכנס אליה יש צורך להוציא ויזה למרוקו. עם סגירת השגרירות, תהליך הוצאת ויזה למרוקו נעשה בעזרת סוכני נסיעות וחברות שמתמחות בכך. תהליך זה אומנם עולה כסף אך זה מקל על המטיילים הישראלים, שכן כך נחסכת מהם טרחה והשקעה של זמן וכסף. ללא ויזה למרוקו, לא ניתן להיכנס למדינה ולטייל בה. יש לציין עוד, שבלי טופס אישור לקבלת ויזה, אותו מקבלים בארץ, הרי שלא ניתן לעלות על טיסה למרוקו, זה נכון בישראל וזה נכון גם אם אתם עושים קונקשיין דרך יעדים שונים באירופה, כלומר אם טסים דרך מדינות מסוימות באירופה למרוקו, תידרשו להציג אישור זה.

בשביל לקבל ויזה למרוקו יש להציג דרכון בתוקף, למלא טופס בו אתם מסבירים את מטרת הביקור שלכם ועם מי אתם מתכוונים לטייל, פרטי התקשרות וכן פרטים אישיים. המסמך יעבור אל סוכנויות נסיעות במרוקו והן ידאגו לבדוק עם משרד התיירות המקומי, האם ניתן לכם אישור לוויזה או לא. במידה והאישור נדחה, לא תוכלו להיכנס למדינה. לכן חשוב לא להתחיל בתהליכים של רכישת כרטיס טיסה או בתי מלון, לפני שמקבלים ויזה. חשוב לומר עוד, שהרבה יותר קל לקבל ויזה למרוקו אם מטיילים בקבוצה ולא לבד.

אורך השהות של ויזה למרוקו היא חודש ימים, לאחריה תצטרכו לעזוב את המדינה. יש להקפיד למלא אחר ההוראות השונות, ולשמור על חוקי הממלכה, אחרת אתם עלולים להיות מגורשים ממנה. יש לציין עוד, שכל אחד חייב בויזה למרוקו, כולל יהודים שנולדו במדינה.

אם אתם מעוניינים לטייל במרוקו, אתם מוזמנים לפנות אלינו דדו ויזה ולקבל מאיתנו את כל הפרטים הנדרשים בנושא. דרכנו תוכלו לבצע תהליך הוצאת ויזה למרוקו ולקבל את האשרה הנדרשת לצורך טיול במדינה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל נושא. הצוות שלנו מחכה לכם. 
 

ויזה למרוקו

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה