ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
וגם לך יכול להיות ויזה תוך 48 שעות!
נשמח לעמוד לשירותכם
גם בטלפון: 072-33-80-772
אין זה סוד, שסין הפכה להיות מוקד משיכה עבור ישראלים רבים. תיירים אשר מבקשים לגלות את נפלאות המדינה הגדולה הזאת והתרבות המפוארת שלה, אנשי עסקים שמבקשים ליצור קשרים עם השוק הגדול בעולם, חוקרים, אנשי אקדמיה ועוד. סין נחשבת למוקד משיכה, לא רק עבור ישראלים, וכל העולם מביע בה עניין רב ובצדק.
עבור ישראלים, סין היא שוק חדש לגמרי, הרי יחסי ישראל סין נוצרו רק בתחילת שנות התשעים ומאז הלכו והתרחבו, על כן אנחנו יכולים לראות התפתחות רבה בתחומים שונים, בין היתר גם בתחום התיירות. קבוצות מטיילים של סינים מגיעות לארץ וישראלים רבים מטיילים בסין, באופן עצמאי ומאורגן.

בשביל לטייל במדינה יש צורך בויזה לסין. בדומה למדינות רבות בעולם, גם סין דורשת מכל מי שנכנס אליה שיחזיק באישור כניסה, כלומר ויזה. זאת על מנת שלא להגיע לכדי מצב בו יהגרו אל המדינה אנשים שאינם אזרחיה. צריך לזכור שבסין החשש הוא שיכנסו למדינה מתנגדי משטר וכן אנשים שינסו לבסס בה את העסקים שלהם בצורה לא חוקית.

כיצד מתבצע תהליך הוצאת ויזה לסין
בשביל להוציא ויזה לסין, יש צורך בדרכון עם תוקף של שנה לפחות, תמונת פספורט מעודכנת וכן למלא טופס בקשה לאשרת כניסה ושהייה. בטופס זה תתבקשו לכתוב את הפרטים האישיים שלכם, מידע על מקום העבודה בו אתם עובדים, מיקום מגורים, מטרת הביקור, מקומות בהם אתם מקבלים לשהות, פרטי התקשרות.

בדרך כלל ניתן להוציא ויזה לסין לתקופה של 3 חודשים, כאשר ניתן להאריך את תקופת הויזה באמצעות פנייה למשטרה המקומית באזור בו אתם שוהים. במידה ומדובר בויזה לצורכי עסקים, הרי שמשך התקופה הוא לשנה. חשוב לומר, לא מדובר בויזה שמאפשרת לעבוד בסין אלא רק לערוך ביקור עסקי. במידה ומעוניינים לעבוד בסין, הרי שיש להוציא אשרה מיוחדת לצורכי עבודה.

ברמת העיקרון, ניתן להוציא ויזה לסין באופן ישיר מול השגרירות, אך בשביל לחסוך עלויות, זמן וטרחה, ניתן לפנות לסוכנות שמתמחה בכך והיא תעזור לכם בתהליך. היא תעזור לכם לקבל ויזה ואם זה לא ניתן, אז היא תדריך אתכם כיצד לנהוג בשגרירות.

אנחנו בדדו תיירות, מזמינים אתכם ליהנות מאפשרות להוציא ויזה לסין דרכנו. אנחנו ניתן לכם את כל הכלים והעזרה, על מנת שתוכלו להוציא ויזה במהירות ובפשטות. ניתן לפנות דרך האתר או בטלפון לקבלת פרטים נוספים, עוד היום. 
 

ויזה לסין

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה