ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
וגם לך יכול להיות ויזה תוך 48 שעות!
נשמח לעמוד לשירותכם
גם בטלפון: 072-33-80-772

בניגוד לארצות הברית, שכנתה מדרום, בשביל להיכנס לקנדה, ישראלים לא צריכים ויזה בשביל להיכנס למדינה. מה שכן, צריך להראות דרכון בתוקף של לפחות שנה והוכחה שיש להם מספיק כסף בשביל לשהות במדינה, כך הקנדים יכולים להיות בטוחים שלא יעבדו בה.

מה שכן, בתקופה האחרונה מסיבות של ביטחון, הקנדים כן דורשים אישור כניסה אלקטרוני במקום ויזה לקנדה. האישור ניתן לקבל באמצעות מילוי טופס מקוון, והוא מתקבל במייל. בשביל למלא ולקבל את האישור, יש לוודא שיש לכם דרכון בתוקף (לפחות של שנה), וכרטיס אשראי בינלאומי שכן עלות האישור הוא 7 דולר קנדי. האישור שמתקבל במייל תקף לשנה או עד שפג הדרכון שלכם.

מלבד זאת, יש מקרים בהם נדרשת בדיקה רפואית בשביל לשהות בקנדה למעלה מחצי שנה. ישראל היא אחת המדינות אשר נמצאות ברשימה, אשר מי מאזרחיה אשר רוצה לשהות בקנדה במשך תקופה זו, צריך לעבור בדיקה רפואית. זאת במידה והוא מחליט לעבוד או לבקר במדינה. בדיקה זו נועדה בשביל למנוע סכנה מהציבור. אם אתם מתכננים ביקור של פחות מחצי שנה, הרי שאין צורך לבצע את הבדיקה.

חשוב לציין, למרות שישראלים אינם צריכים לעבור תהליך של הוצאת ויזה לקנדה, הרי שבעת שהם נכנסים למדינה, הם כן עוברים תשאול קצר במהלכו קצין ביטחון יבחן האם הם עומדים בכל הדרישות שמוצבות בפני מי שרוצה להיכנס לקנדה. התהליך לוקח מספר דקות ובסופו הם משוחררים לדרככם. במקרים מסוימים, יידרש להפקיד סכום כסף מסוים בתור פיקדון, אותו מקבלים כשעוזבים את המדינה.  קצין הביטחון גם יעניק לנכנסים אשרת כניסה עם משך תקופת הזמן בה ניתן לשהות במדינה.

במקרה מסוים, כן תצטרכו ויזה לקנדה וזה אם תחליטו לעבוד במדינה. אז יש צורך לדאוג לאישורים מבעוד מועד, דרך מקום העבודה בשביל שתוכלו לעבוד בתחום שלכם. ויזה זו גם ניתנת להארכה במידה ויש צורך. ויזת עבודה מאפשרת גם לצאת מהמדינה ולהיכנס אליה, לעבור למקום עבודה אחר ועוד. חשוב לומר, לא פעם ויזה לקנדה לנסיבות של עבודה, מוגבלת על פי אופי התפקיד שמבקשים לעבוד בו.

לסיום, אם אתם מעוניינים לקבל עוד מידע על תהליך הוצאת ויזה לקנדה ואישורי הכניסה הנדרשים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. דדו ויזה, מעניק לכם את כל המידע שאתם מחפשים בנושא. אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעזור לכם בכל עניין ובהקדם. 
 

ויזה לקנדה

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה