ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מלא/י פרטים בטופס המצורף
וגם לך יכול להיות ויזה תוך 48 שעות!
נשמח לעמוד לשירותכם
גם בטלפון: 072-33-80-772

אין זה סוד שתאילנד הפכה להיות, במהלך השנים, אחד היעדים הפופולאריים ביותר על ישראלים. מה שהחל כיעד לטיול של צעירים אחרי צבא, הפך עם הזמן ליעד של זוגות לפני ואחרי חתונה, משפחות, מבוגרים, טיולים מאורגנים, קבוצות מאורגנות מטעם מקומות עבודה ועוד.
תאילנד נחשבת לאחד היעדים הפופולאריים, בזכות היותה מדינה נוחה וקלה לטיול, איים עם חופים מרהיבים, מקומות ייחודים לטארקים, ועצם זה שהמדינה משלבת את תרבות המזרח עם קידמה מערבית בדמות קניוני ענק, מותגים ועוד.
ישראלים נוהגים להגיע לתאילנד באופן בלעדי בעזרת טיסות ישירות מהארץ או כחלק מטיול כולל במזרח הרחוק. צעירים רבים משלבים את תאילנד במסלול הטיול, עם זה כשהם נוסעים לאוסטרליה ועם זה כשהם נוסעים להודו, נפאל או יפן.

כיצד מוצאים ויזה לתאילנד?
בפני ישראלים יש אפשרויות שונות כיצד לבצע תהליך הוצאת ויזה לתאילנד. אפשרות אחת, היא להגיע אל תאילנד ולקבל בעת הכניסה למדינה חותמת בדרכון עם אפשרות שהייה של 30 יום במדינה, ללא עלות. חשוב לומר, שחותמת לתקופה זו מקבלים רק בשדות התעופה, בעוד שבעת מעבר יבשתי, מקבלים חותמת ל-15 יום בלבד.

במידה ומחליטים לשהות במדינה יותר מ-30 יום, אז יש להוציא ויזה לתאילנד. ניתן להוציא ויזה זו בשגרירות, והיא כבר עולה כסף (מחיר האגרות משתנה מעת לעת). לשם הוצאת ויזה לתאילנד, יש להצטייד בדרכון עם תוקף של חצי שנה לפחות, צילום שלו ושל תעודת זהות, עותק כרטיס טיסה, תמונות פספורט וכן עותק הזמנה של מקום הלינה שלכם במדינה. כמו כן, יש להציג מסמך באנגלית ממקום העבודה שלכם עם תלוש משכורת אחרון. זאת בשביל שלא יתגלה שאתם מתכוונים לטוס לתאילנד ולשהות שם באופן לא חוקי.

ויזה לתאילנד מעל ל-30 יום, מאפשרת לכם לצאת ולהיכנס מהמדינה 3 פעמים. כך שתוכלו בתקופה זו לטייל גם במדינות שכנות. חשוב לומר, שהוויזה תקפה לתקופה של חודשיים, וזמן התוקף הוא ל-90 יום, כלומר, מהרגע שמנפיקים אותה יש לכם 90 יום לממש אותה וברגע שאתם נכנסים למדינה, ייספרו 60 יום.

אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לתאילנד ולחסוך מעצמכם את הטרחה של נסיעה לשגרירות תאילנד וכל הטרחה הבירוקרטית הנלווית לכך, אתם מוזנים לפנות אלינו, דדו ויזה. אנחנו החברה המובילה בתחום של הוצאת ויזות למדינות במזרח הרחוק וכן אנחנו מספקים שירותים למטיילים במדינות נוספות. ניתן ליצור איתנו קשר במייל ובטלפון. 
 

ויזה לתאילנד

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה