ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  
מעוניינים לבקר במזרח הרחוק והאקזוטי? זקוקים למידע אודות קבלת אשרת שהייה בסין? הגעתם למקום הנכון! אנו בדדו שירותי תיירות נלווה אתכם לאורך כל הדרך אל אשרת השהייה המיוחלת!

מהי אשרת כניסה לסין
בדומה למדינות רבות נוספות, כמו ארה"ב, גם שלטונות החוק במדינות המזרח הרחוק דורשים מהתיירים ואנשי העסקים המבקרים אצלן להחזיק באשרת כניסה לגאלית, בהתאם לכללי המדינה. על מנת לקבל את אשרת הכניסה, יש לפנות אל שגרירות המדינות בארץ ולהחזיק באישורים ובטפסים אותם הם מבקשים.

שגרירות סין ויזה – מי יכול להגיש בקשה לאשרת שהייה?
כל אזרח ישראלי המעוניין לבקר במדינה מרתקת זו יכול לפנות אל השגרירות ולהגיש בקשה רשמית לקבלת אשרת כניסה אליה. אולם, על מנת לקבל את האשרה יש להחזיק בדרכון בעל תוקף של שנה לפחות, בתמונות פספורט עדכניות ובטופס בקשה מלא.

בכדי לזכות באשרה, יש למלא את הטופס בכנות וברצינות ועל כן, מועמד לקבלת אשרת כניסה אשר יגיש טופס בקשה מלא חלקית או לחילופין טופס בקשה המכיל פרטים שגויים, יזכה לתשובה שלילית ולא יוכל להיכנס אל תוך גבולות המדינה.

אנו בדדו שירותי תיירות מתמחים בהוצאת אשרות כניסה לסין ולקוחותינו, בתחום זה נהנים מאחוזי הצלחה גבוהים! אנו נלווה אתכם לאורך כל ההליך כולו, החל משלב הגשת הבקשה וכלה בקבלת האשרה.

סוגי אשרות כניסה
באופן טבעי, ישנן מספר סוגי ויזות אותן ניתן לקבל בטרם הנסיעה למזרח הרחוק. להלן פירוט אודות סוגי האשרות השונות:

אשרת תייר
אשרת התייר מיועדת לישראלים המעוניינים לבקר במדינה למשך פרק זמן קצוב. לרוב, אשרה זו תקפה עד לפרק זמן של שלושה חודשים אולם, ניתן להאריכה בעת השהייה באמצעות פנייה אל תחנת המשטרה המקומית בעיר בה אתם שוהים.

ויזת עסקים
אשרת העסקים מיועדת לאנשי עסקים ישראלים המעוניינים לבקר במדינה מפאת עיסוקם. כיום, ניתן לקבל אשרת עסקים התקפה לפרק זמן של שנה. שימו לב! אשרה זו אינה מאפשרת לעבוד ולהתפרנס במדינה ולשם כך יש צורך באשרת עבודה.

שגרירות סין ויזה לסטודנטים
ואשרת הלימודים מתאימה לאזרחים ישראלים אשר הגישו בקשה והתקבלו למוסד לימודים מוכר במדינה. לאחר הגשת המסמכים והאישורים הרלבנטיים לשגרירות בישראל, תקבלו אשרת תייר לסטודנט.

אשרת עבודה
אשרת העבודה מתאימה לאזרחים ישראלים המעוניינים להרוויח את לחמם במדינה. על מנת לקבלה, יש לפנות ראשית אל מקומות עבודה בסין ולפנות אל השגרירות רק לאחר קבלת הצעת עבודה מסודרת הכוללת אישור מטעם מקום העבודה המיועד.

 

ויזות לסין בשגרירות סין


חברתנו מתמחה בהוצאת אשרות כניסה לסין וארה"ב בפרט ולמגוון מדינות שונות בכלל.

אנו מספקים ללקוחותינו הן שירותי סיוע מקצועיים בתחום והן שירותי שיווק כרטיסי טיסה במחירים אטרקטיביים. הודות לידע המקצועי ולניסיון הרב שלנו, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מאחוזי הצלחה גבוהיםה בהוצאות אשרות כניסה לסין, ללא כל צורך לצאת מהבית (אפשרות האיסוף והחזרת הדרכונים היא בתוספת תשלום).

הזמנת ויזה לסין

איתנו זה אפשרי, קל וחסכוני. אצלנו תזכו לסיוע והקפדה על מתן שירותים מהירים, אמינים ומקצועיים בתשלום סמלי בלבד של 60 ש"ח.
 
אודות דדו שירותי תיירות

 
 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה