ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

על מנת לחיות ולעבוד בארה"ב באופן לגאלי, יש להחזיק באחת מסוגי האשרות הבאות:

אשרת B1/B2
אשרה זו מיועדת לאנשי עסקים המעוניינים לבצע נסיעה עסקית לארצות הברית. בנוסף, האשרה מיועדת גם לעובדים ישראלים, הנוסעים מטעם מקום עבודתם לביקור עסקי קצר בארה"ב. יש לציין כי עובדים אלו אינם רשאים לקבל משכורת בארצות הברית ועליהם להוכיח כי משכורתם תשולם מטעם המעביד הישראלי.

ויזה H2B
אשרה זו מאפשרת למחזיקים בה לחיות ולעבוד באופן חוקי בארה"ב. יחד עם זאת, יש לזכור כי מדובר בויזה זמנית בלבד ולא באשרה קבועה.

אודות דדו שירותי תיירות
חברתנו מתמחה בהליך הוצאת ויזה לארצות הברית וסין בפרט ולמגוון מדינות בכלל. אנו מספקים שירותי סיוע בהוצאת ויזה במחיר סמלי ומלווים את הלקוח לכל אורך התהליך, במטרה לשפר באופן ניכר את סיכוייו לקבלת האשרה. לצד הסיוע המקצועי בקבלת אשרות כניסה למגוון מדינות, אנו מתמחים גם בשיווק כרטיסי טיסה למגוון יעדים במחירים אטרקטיביים והוגנים.

מדוע כדאי לבחור בדדו שירותי תיירות?
לצד הידע המקצועי והניסיון המוכח, אנו מאמינים במתן שירותים הוגנים ואמינים ועל כן מחיר השירות עומד על150 שקלים בלבד (מחיר זה אינו כולל את עלות האגרות אותן השגרירויות גובות). כל מה שתצטרכו כדי להתחיל את התהליך הוא צילום דרכון וצילום אשרה קודמת במידה והייתה לכם אחת כזו בעבר. בנוסף, אנו עמלים רבות על מנת לספק ללקוחותינו ראיונות מוקדמים בשגרירות, על מנת למנוע מהם זמן המתנה יקר.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה צרו קשר. 
טיסה נעימה.
 

ויזת עבודה בארצות הברית

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה