ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

חולמים לעבוד או ללמוד בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות? מעוניינים לדעת כיצד מוציאים אישור עבודה או  ויזת סטודנט לארה"ב? כל המידע במאמר הבא:
ישראלים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד, משתעשעים מדי פעם בפעם ברעיון לעשות רילוקיישן ולהצליח בגדול כמו שרק באמריקה אפשר. אך היות והחוקים רחוקים מלאפשר לכל אדם החפץ בכך לחיות ולעבוד בה, חלום זה נראה לעתים רבות כבלתי ניתן להגשמה. אז איך עושים זאת בכל זאת?

הוצאת ויזת עבודה לארה"ב
בעוד שזרים רבים בוחרים לערוך שימוש לרעה באשרת הכניסה הזמנית אותה קיבלו כתיירים, אנו ממליצים לכם להימנע מאופציה זו לחלוטין. נכון, וודאי תוכלו לעסוק במשרות מזדמנות במשך כמה חודשים, אך אם תתפסו תסתכנו בגירוש מיידי ותמידי, לצד עונש מאסר!

על מנת להימנע מאי הנעימות הרבה הכרוכה בדבר, אנו ממליצים לכם לדאוג לאשרת עבודה כדת וכדין. לרוב, על מנת לקבל את האישור המיוחל יש להתקבל אל מקום עבודה מסודר, אשר יסייע במהלך ההליך ויספק את כל האישורים הנדרשים לכך.

אשרת העבודה הינה ויזה מסוג H-1B, המאפשרת למעסיקים מקומיים להעסיק עובדים זרים באופן זמני. לרוב, מדובר באשרה התקפה למשך שלוש שנים בלבד אולם, במקרים מסוימים ניתן להאריכה לשלוש שנים נוספות. על מנת לקבלה יש לעמוד בשני תנאים. התנאי הראשון לקבלת האשרה הינו תיאור המשרה המדוברת כמשרה הדורשת מומחיות ספציפית. התנאי השני לקבלת ויזת עבודה לארה"ב הינו כי המועמד לתפקיד מחזיק בתואר רלבנטי לו.

זקוקים למידע נוסף? אנו בדדו שירותי תיירות נשמח ללוות אתכם במהלך ההליך ולספק לכם ייעוץ ושירות מקצועי.

ויזת סטודנט לארה"ב
אשרה זו מיועדת לזרים אשר התקבלו למוסד לימודים מוכר באמריקה. כלומר, קבלת אשרה זו, המכונה F-1 מהווה את השלב האחרון בדרך ללימודים ומתבצעת אך ורק לאחר שישנו אישור רשמי על הקבלה אל הלימודים. על מנת לפתוח בהליך, יש לשלם תחילה בעבור Pin Number המאפשר למועמד למלא את הטפסים הנדרשים. לאחר מכן, יש לשלם את אגרת האשרה ולשמור את הקבלה. לאחר מכן, יש לשלם סכום נוסף בעבור אשרת הסטודנט.

השלב הבא בהליך הינו הגעה לראיון אישי הנערך בשגרירות. על מנת לעבור שלב זה כהלכה, מומלץ להתכונן היטב אל הראיון ולהתייחס אליו בכובד ראש. זקוקים לסיוע? אנו בדדו שירותי תיירות נלווה אתכם ונייעץ לכם לאורך כל הדרך.

אודותינו
חברתנו מעניקה שירותי סיוע מקצועיים למבקשים לקבל אשרות כניסה למגוון מדינות ואנו מתמחים בהוצאת ויזה לסין, ארה"ב, אוסטרליה ועוד. אנו מסייעים לקהל לקוחותינו לאורך כל שלבי הליך הוצאת אשרות כגון ויזת עבודה לארה"ב, החל משלב מילוי הטפסים וקביעת הראיון וכלה בתדריך לקראתו, בעבור תשלום של 150 ש"ח (לא כולל תשלום האגרה).

זקוקים לסיוע מקצועי להוצאת ויזת סטודנט לארה"ב או אשרת עבודה? פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף.

ויזת עבודה לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה