ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

אשרת הכניסה שלכם לאמריקה עומדת לפוג? רוצים לדעת יותר אודות הליך חידוש ויזה לארה"ב? להלן כל המידע לו אתם זקוקים:
כידוע, על מנת לבקר בארצות הברית יש להחזיק באשרת כניסה אליה. כיום, בין אם אדם מסוים מעוניין להוציא אשרה זו לראשונה ובין אם אדם מסוים מעוניין לחדש אותה, עליו לעבור את אותם השלבים בדיוק מא' ועד ת'. אף על פי שמדובר בהליך ארוך ומסורבל אין ממה לחשוש, בעזרת סיוע מקצועי תוכלו להוציא או לחדש את אישור הכניסה בקלות ובמהירות.

השלב הראשון אותו עליכם לבצע הינו מילוי טפסי בקשת רשמיים של השגרירות. שאלון הבקשה הינו מסמך ארוך הכתוב בשפה האנגלית והמורכב ממגוון רחב של שאלות. על מנת לזכות באשרה המיוחלת ולהימנע מסירוב, יש למלא את הטופס בקפדנות רבה, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל אחד ואחד מהפרטים בו. בעוד שאדם שמילא את הטופס כהלכה מגדיל את סיכוייו לקבלת האישור, אדם אשר החסיר פרטים או לחילופין מילא פרטים כוזבים, מסתכן בסירוב גורף.

חוששים משלב זה בהליך? אל חשש! אנו בדדו שירותי תיירות נמלא ביחד עמכם טופס בשפה העברית ואף נדאג לתרגמו לשפה האנגלית ולהגישו אל השגרירות!

חידוש ויזה לארה"ב – שלב הראיון האישי
השלב הבא בדרך לקבלת האשרה הינו קביעת ראיון אישי בבניין השגרירות בתל אביב, או לחילופין בבניין הקונסוליה האמריקאית בירושלים, בהתאם למקום מגוריכם. שימו לב! על מנת לקיים את הראיון, יש לשלם את אגרת החידוש הנדרשת.

אף על פי שישראלים רבים בטוחים כי העובדה שהם ביקרו באמריקה בעבר, מהווה יתרון בולט לחידוש הויזה, אין לתלות בעובדה זו את כל התקוות. למעשה, בין אם ביקרתם בה בעבר ובין אם לא, יום הראיון האישי הינו שלב מהותי במיוחד בדרך לאשרה ועשוי להשפיע רבות על ההחלטה הסופית.

על כן, יש להתכונן אליו בהתאם ולהביא עמכם אל הראיון מסמכים הכרחיים כגון דרכון, ותמונות פספורט מותאמות בגודל 5*5, לצד מסמכים רצויים כגון דו"ח מצב חשבון בנק, אישור על רכישת בית בישראל ואישור מעביד על עצם היותכם מועסקים.

בכדי שתוכלו לעבור שלב זה בהצלחה, אנו בדדו שירותי תיירות נתדרך אתכם כראוי ונכין אתכם אליו ביסודיות.

אודות דדו שירותי תיירות
עומדים לפני הליך חידוש ויזה לארה"ב? חברתנו תשמח לעמוד לצידכם לאורך כל הדרך ולהעניק לכם סיוע וייעוץ מקצועיים בדרך לאשרה. אנו מתמחים בהוצאת אשרות דרך שגרירות סין וארצות הברית ונפעל רבות על מנת לקבוע לכם תאריך נוח וזריז לקיום הראיון, נמלא עמכם את הטפסים ונתדרך אתכם לקראת הראיון.

אנו מאמינים בשירות הוגן ואמין ועל כן מספקים שירותים אלו במחיר סמלי של 50 ש"ח בלבד (לא כולל תשלום האגרה).

לקבלת פרטים נוספים ניתן למלא את הטופס המצורף.

חידוש ויזה לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה