ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

עבור כל המבקש להוציא ויזה לארה"ב שגרירות ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות בישראל הינה הכתובת הראשונה שעולה על הדעת. רבים מאמינים עדין שאפשר לגשת לבניין המאובטח הזה ולצאת כשבכיסם אשרת כניסה לביקור או לעסקים בתוך זמן קצר. אבל, למרבה הצער, העניין איננו כל כך פשוט. שגרירות ארה"ב בישראל מציבה תנאים לקבלת ויזה, ועליכם למלא באופן מדויק אחר ההוראות, אחרת עלולה בקשת האשרה שלו להתעכב ולעלות לו בהוצאות מיותרות במקרה הטוב, או להידחות על הסף במקרה הפחות סימפתי.

ויזה לארצות הברית שגרירות מעניקה:
השלטונות האמריקניים מעניקים מספר סוגים של אשרות כניסה. כל מי שמבקש להיכנס לתחומי המדינה חייב לשאת באמתחתו אישור המתאים לאופי הביקור שלו. להלן חלק מסוגי האשרות העיקריים:

מבקרים: כל אזרח ישראלי חייב להצטייד בויזה גם אם בכוונתו לערוך ביקור קצר באחת או יותר מהמדינות המרכיבות את ארה"ב. זו מוגבלת בזמן ויש לצאת מהמדינה לפני שהיא עומדת לפוג. עם זאת, ישנן מספר מצומצם של מדינות שאזרחיהן פטורים מויזה ואם אזרח ישראלי מחזיק גם בדרכון של אחת מהן הרי שהוא פטור באופן אוטומטי מכל התהליך.

עסקים: שגרירות ארצות הברית מתירה לאנשי עסקים להיכנס לתחומה למטרת עסקים. על מנת להוציא אישור כזה, לשם כך יש לעמוד בדרישות ספציפיות.

למטרות השקעה: ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מעוניינת בהשקעות חיצוניות ומעוניינת לעודד את הסחר בינה לבין ארצות אחרות. כל מי שמוכיח יכולות בתחומים האמורים יכול בקלות יחסית להיכנס למטרות המצוינות לעיל וליהנות משפע אפשרויות סחר והשקעה בארה"ב.

סטודנט: שגרירות ארה"ב בישראל מעניקה אשרות כניסה למי שהתקבלו ללימודים באחת האוניברסיטאות המוכרות בתחומה. בעת הגשת בקשה להוצאת ויזה לארצות הברית שגרירות ארה"ב תבחן את הבקשה ותבקש הצגת אישורים שונים מעבר לאלה הנדרשים לשם בדרך כלל. גם בני משפחה של סטודנט שהתקבל ללימודים באחת ממדינות הברית רשאים לבקש ויזה ייעודית וייענו בחיוב אם הם עומדים בדרישות.

שגרירות ארצות הברית – המקום בו הכל מתחיל
הרוב המכריע של אזרחי מדינת ישראל ייתקלו אך ורק באשרות מהסוגים המתוארים לעיל. מעבר להם קיימים סוגים אחרים התקפים אך ורק לגבי קבוצות מסוימות: דיפלומטים או שליחי מדינות שונות ובני משפחותיהם, אנשי צוות אוויר בחברות תעופה או אנשי צוות ימי בחברות ספנות שונות או ציי סוחר. כמו כן, נציגים של ארגונים בין לאומיים שונים כגון ארגון האומות המאוחדות או ארגוני סעד שונים שיש להם סניפים באחת ממדינות ארצות הברית.

דרישות כלליות שמציבה שגרירות ארה"ב בישראל למבקשי אשרות
כתנאי לקבלתה יש דרישה מכל מגישי הבקשות למלא טפסי בקשה זהים במהותם. לא משנה מה הסיבה בגינה אתם נכנסים למדינה, כולם עוברים תהליכים זהים. על מנת להוציא אשרה ייחודית, מבקשת השגרירות מסמכים נוספים או אישורים נוספים.

מעבר למילוי הטפסים, חייב כל אחד לעבור ראיון אצל הקונסול. הראיון הינו חובה, למעט למי שטרם מלאו לו 14 שנה או למי שהגיע לגבורות (שמונים).

דדו שירותי תיירות – הטובים ביותר בתחום

הליכי הגשת הבקשה הם מסובכים למדי ומה שחשוב יותר – קפדניים. בקשה יכולה להיפסל בגלל טעות קטנה. המומחים של דדו שירותי תיירות יסייעו במילוי נכון של הטפסים השונים ואף ימלאו את הטפסים במקומכם . כמו כן הם יסייעו בהכנתכם לראיון בשגרירות, שעלול להיות מכשיל. וכל השירות הזה ניתן תמורת סכום של 150 ₪.
 

מידע על שגרירות ארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה