ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

טופס ויזה לארצות הברית – אינפורמציה כללית
אם אתם מעוניינים לבקר בארה"ב ואין לכם ויזה בתוקף תצטרכו להגיש בקשה. כחלק מהגשת בקשתכם תהיו חייבים למלא טפסים לויזה לארצות הברית באתר האינטרנט של השגרירות האמריקאית ולאחר מכן לקבוע תור לראיון ולהגיע במועד שנקבע לכם.

אלה הם שלבים הכרחיים בדרך לקבלת האשרה המיוחלת ולא ניתן לדלג עליהם אלא אם כן אתם עומדים בתנאים מסוימים מאוד, עליהם ניתן לקרוא באתר הרשמי. כך שלמעשה רוב אזרחי ישראל חייבים לעבור את התהליך ואין זה משנה מה גילו ואיזו אשרה נחוצה לו, תייר, סטודנט, עבודה וכן הלאה.

מילוי טופס ויזה לארצות הברית הוא השלב הראשון בתהליך. רק לאחר שתסיימו עמו טפסים לויזה לארצות הבריתותשלחו אותו בצורה מקוונת, תוכלו לגשת לשלב השני שהינו קביעת התור לראיון אצל הקונסול. אליו יהיה עליכם להגיע עם כל המסמכים הנדרשים – דרכון בתוקף, שתי תמונות פספורט בגודל 5*5 העומדות בדרישות, ומסמכים נוספים בהתאם לסוג האשרה.

חשוב מאוד לקרוא כראוי את ההוראות באתר הרשמי ולפעול על פיהן בדיוק, טעויות אלה או אחרות, גם הקטנות שבהן עלולות לעכב את התהליך ובמקרים מסוימים גם לגרום לכך שהבקשה לא תטופל.

על מילוי טפסים לויזה לארצות הברית
הצרה עם הטפסים היא שהם לא פשוטים במיוחד למילוי. אתר השגרירות אומנם מספק הסברים בעברית, אך הקישור בו נמצאים המסמכים שיש למלא הוא אתר באנגלית בלבד ואינו ידידותי במיוחד למשתמש, בלשון המעטה. הטפסים גם הם באנגלית כמובן ואין כל מקום לטעויות. גם תיקונים ניתן לערוך כל עוד לא נחתמו ונשלחו, לאחר מכן כבר אין אפשרות לכך.

לכן, לפני שאתם ניגשים למלאכה וממלאים טופס ויזה לארצות הברית, מומלץ שיהיו לפניכם הדרכון, מידע אודות ויזות אחרות שהיו לכם בעבר אם היו וכל מסמך אחר רלוונטי לסוג האשרה שאתם מבקשים. כמו כן, אם אינכם בקיאים בשפה האנגלית חשוב מאוד שיהיה לצידכם דובר אנגלית שיוכל לסייע לכם.

עצות אלה יכולות להקל עליכם, אך רבים עדיין מוצאים עצמם מתקשים בשלב קריטי זה ותוהים אם יש דרך נוספת לעשות זאת בלי לחץ. ובכן ישנה דרך כזו, חברת דדו שירותי תיירות מציעה לכם לקבל את כל העזרה הנחוצה לכם.

דדו שירותי תיירות יסייעו לכם הן בהגשת הבקשה על ידי סיוע במילוי טפסים לויזה לארצות הברית – אנו נמלא את הטפסים במקומכם, והן ביצירת קשר עם השגרירות בתל אביב או הקונסוליה בירושלים וקביעת מועד לראיון והן בתדרוך מקיף לקראתו. השירות שאנו מספקים הוא בתשלום סמלי של 150 ש"ח וכיוון שמדובר במשרד תיירות תוכלו גם להזמין דרכנו את כרטיסי הטיסה אם תרצו בכך.

פנו אלינו ונשמח להעניק לכם את הסיוע, לא משנה מאיזה אזור בארץ אתם מגיעים, כמה בני משפחה זקוקים לויזה ולכמה זמן אתם מעוניינים לנסוע. דדו שירותי תיירות לשירותכם.
 

מילו טפסים לויזה לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה