ויזה לארה"ב  
 
ויזה לסין  
 
ויזה להודו  
 
ויזה לקנדה  
 
ויזה לבורמה  
 
ויזה לאוסטרליה  
 
ויזה לוייטנאם  
 
ויזה לסרי לנקה  
 
ויזה למרוקו  
 
ויזה לתאילנד  

על מנת לזכות באשרת הכניסה המיוחלת, יש לבצע מספר צעדים הכרחיים:

מילוי טפסים
הצעד הראשון אותו יש לבצע הינו מילוי הטפסים המופיעים באתר הקונסוליה האמריקאית. מדובר ללא כל צל של ספק בטפסים ארוכים ומייגעים למילוי. על כן, פעמים רבות מבקשי ויזה רבים עלולים לעשות מספר טעויות בעת מילויים. טעויות אלו עשויות לעכב באופן מהותי את קבלת האשרה.

על מנת להקל עליכם באופן ניכר את מילוי הטפסים ההכרחיים, אנו בדדו שירותי תיירות נלווה אתכם לאורך כל הדרך ואף נמלא את הטפסים במקומכם. לאחר מילוי הטפסים, נגיש בעבורכם את הבקשה לויזה בהתאם לכללים, נתדרך אתכם כראוי לקראת הראיון וכמובן נקבע לכם תאריך לראיון במועד המוקדם ביותר שמתאים לכם.

ראיון בשגרירות ארצות הברית בישראל
לאחר מילוי טפסי בקשת ויזה לארהב ושליחתם, תזומנו אל ראיון שיתקיים בשגרירות ארה"ב בתל אביב, או לחילופין בקונסוליה האמריקאית בירושלים (בהתאם למקום מגוריכם). עמידה בראיון מהווה תנאי הכרחי לקבלת אשרת השהייה המיוחלת.

על מנת לעבור את הראיון בהצלחה, יש להצטייד בדרכון בעל תוקף, תמונות פספורט בגודל 5*5 (מיועדת לויזה), ואף מספר מסמכים הכרחיים כפי שנפרט בהמשך.

המתנה לקבלת הויזה
בתום הראיון תתבקשו להשאיר את דרכונכם ואת תמונות הפספורט בשגרירות. לאחר מספר ימים יישלח אליכם הדרכון בצירוף אישור הבקשה על  ידי חברת UPS.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה צרו קשר
 

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

 
צור קשר עם דדו שירותי תיירות

מתחייבים לזמן הקצר ביותר האפשרי
phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location2, location, map, marker, pin
072-33-80-772

Info@visa-center.co.il

בן יהודה 213 תל אביב
 

למידע נוסף על קבלת ויזה לכל מדינות העולם, צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם
אישור ויזה לאוסטרליה    אישור ויזה לארה"ב    אישור ויזה לסטודנט    אישור ויזה לקנדה    אשרת ויזה לסטודנטים לארה"ב    הוצאת ויזה לסטודנטים לקנדה    ויזה לחוץ לארץ    חידוש ויזה ללימודים    להוציא ויזה להודו    קבלת ויזה ללימודים    קבלת ויזה לסטודנטים לארה"ב    קבלת ויזה לעבודה